DUSZPASTERSKIE ODWIEDZINY RODZIN
PARAFII PW. ŚW. MARII MAGDALENY
Czwartek 24.11.2022 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Batorego 23, 21, 19, 17, 15; |
||
2. |
ul. Batorego 45, 47, 49, 51, 53, 55; |
||
3. |
ul. Batorego 33, 35, 37, 39, 41, 43; |
||
4. |
ul. Batorego 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; |
||
Piątek 25.11.2022 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Batorego 14, 12, 10, 7, 5, 3, 1; |
||
2. |
ul. Batorego 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; |
||
3. |
ul. Batorego 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60; |
||
4. |
ul. Batorego 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; |
||
Sobota 26.11.2022 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Biblioteczna 20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6; |
||
2. |
ul. Biblioteczna 23, 21, 19, 17, 15, 13, 11; |
||
3. |
ul. Biblioteczna 27, 29, 31, 33; |
||
4. |
ul. Biblioteczna 34, 32; ul. Batorego 4A, 4B, 6A, 6B, 8; |
||
Niedziela 27.11.2022 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Biblioteczna 30, 28, 26; |
||
2. |
ul. Biblioteczna 22, 24; ul. Batorego 18; |
||
3. |
ul. Batorego 80, 82, 84, 86, 92, 94, 96, 98; |
||
4. |
ul. O. Bocheńskiego 29, 27, 25, 23, 19, 17, 15; |
||
|
|||
Czwartek 1.12.2022 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. O. Bocheńskiego 13, 11, 9, 7, 5, 3, 1; |
||
2. |
ul. O. Bocheńskiego 22, 20, 18, 16, 14, 12; |
||
3. |
ul. O. Bocheńskiego 7A, 2, 4, 6, 8; ul. Batorego 27, 25; |
||
Piątek 2.12.2022 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. O. Bocheńskiego 26, 24; |
||
2. |
ul. Brzozowa 35, 37, 39, 41, 43, 45; |
||
3. |
ul. Brzozowa 17, 19, 21, 23, 25, 22, 20, 18; |
||
4. |
ul. Brzozowa 27, 29, 31, 33; ul. Beethovena 4, 2, 1; |
||
Sobota 3.12.2022 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Brzozowa 8, 12, 14; |
||
2. |
ul. Brzozowa 14A, 16, 16A; |
||
3. |
ul. Brzozowa 10A, 10, 8A, 4; |
||
4. |
ul. Boh. Warszawy 34; ul. Brzozowa 15, 13, 11, 9; |
||
Niedziela 4.12.2022 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Sadowa (od początku); ul. Akacjowa; ul. Jaworowa (od początku); |
||
2. |
ul. Kasztanowa (od końca); ul. Katowicka 14; |
||
3. |
ul. Sienkiewicza 43; ul. Kościuszki 7, 8, 10, 20, 22; ul. Sienkiewicza 9; ul. ks. Kapicy; ul. K. Miarki; |
||
4. |
ul. Kościuszki (od targu obie strony z wyj. numerów 7, 8, 10, 20); |
||
|
|||
Czwartek 8.12.2022 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Kard. Hlonda 75, 77; ul. Brzozowa 1, 3, 5, 7; |
||
2. |
ul. Braterska 9, 7, 5, 3, 1; ul. Kard. Hlonda 69, 71; |
||
3. |
ul. Solna (od końca); ul. Wieczorka (od początku); |
||
Piątek 9.12.2022 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Braterska 2, 4, 6, 10, 12; |
||
2. |
ul. Stroma; ul. Ks. Damrota 35-47, 47b-g; |
||
3. |
ul. Ks. Damrota 72, 72A; |
||
4. |
Pl. Wolności; ul. Nowokościelna 20-44 (obie strony); ul. Ks. Blachnickiego; ul. Nowokościelna 48, 50; |
||
Sobota 10.12.2022 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Sienkiewicza 90, 88; |
||
2. |
ul. Sienkiewicza 10, 12, 14; ul. Rynek 14; |
||
3. |
ul. Sienkiewicza 8C, 8B, 8A; ul. Rynek 13-11 |
||
4. |
ul. Rynek 1-7 (parzyste i nieparzyste) |
||
Niedziela 11.12.2022 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Norwida 48-72 (obie strony); ul. Mikołowska 64A-46; ul. Gołębia; |
||
2. |
ul. Norwida 47-1 (obie strony) |
||
3. |
ul. Ks. Damrota 49-83 (nieparzyste); ul. Ks. Damrota 78, 85, 80, 87, 89, 95, 97, 98, 84, 86, 99; |
||
4. |
ul. Nowokościelna 80-53A; ul. Ks. Damrota 58; ul. Nowokościelna 62; ul. Mikołowska 29; ul. Zakątek (od końca); ul. Nowokościelna 58-41; |
||
|
|||
Czwartek 15.12.2022 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Słoneczna; ul. Ogrodowa; ul. Budowlanych 2-6, 9, 7, 5, 2B; |
||
2. |
ul. Budowlanych 23, 21, 19, 17; |
||
3. |
ul. Budowlanych 25-31; |
||
4. |
ul. Budowlanych 37, 39, 41, 43, 45A, 45, 47, 49, 51; ul. Begonii 2, 4; |
||
Piątek 16.12.2022 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Begonii 10, 5; ul. Budowlanych 35; ul. Begonii 6 (od dołu); |
||
2. |
ul. Budowlanych 10, 12, 14, 16, 18, 22; |
||
3. |
ul. Budowlanych 24, 26, 28, 30, 32, 34; |
||
4. |
ul. Budowlanych 36, 38, 42, 44, 46, 48; |
||
|
|||
Niedziela 18.12.2022 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Budowlanych 50, 52, 54, 56, 58, 60; |
||
2. |
ul. Budowlanych 62, 64, 66, 68, 70, 72; |
||
3. |
ul. Budowlanych 74, 76, 78, 80, 82, 84; |
||
4. |
ul. Budowlanych 86, 88, 90, 92, 94, 96; |
||
|
|
||
Środa 28.12.2022 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Budowlanych 98, 100, 102, 104, 110, 112, 114; |
||
2. |
ul. Bpa Burschego 2, 4, 6, 8, 10; |
||
3. |
ul. Boh. Warszawy 8-10, 7-5; |
||
4. |
ul. Boh. Warszawy 12A, 16-12, 22; |
||
Czwartek 29.12.2022 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Boh. Warszawy 20-18, 13, 17, 19; |
||
2. |
ul. Boh. Warszawy 37-21 (obie strony, bez numeru 34); |
||
3. |
ul. Kochanowskiego 16A-14, 1A-1E; |
||
4. |
ul. Kochanowskiego 3A-3E; |
||
Piątek 30.12.2022 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Barona 16; |
||
2. |
ul. Barona 18, 20D, 20C, 20B, 20A; |
||
3. |
ul. Barona 22A, 22B, 22C; |
||
4. |
ul. Barona 22D, 22E, 22F, 22G, 22H; |
||
|
|||
Poniedziałek 2.01.2023 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Barona 24D, 24E, 24F, 24G, 24H; |
||
2. |
ul. Barona 24A, 24B, 24C; |
||
3. |
ul. Barona 25-27; |
||
4. |
ul. Bacha 14, 12, 10, 8, 6; ul. Barona 31, 33, 35, 37, 39; |
||
Wtorek 3.01.2023 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Bacha 3 (1-42); |
||
2. |
ul. Bacha 2, 1; ul. Brzechwy 3; |
||
3. |
ul. Bacha 9-10; ul. Barona 41-53; |
||
4. |
ul. Begonii 8 (45-66, 88-67); |
||
Środa 4.01.2023 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Bacha 7, 5 (od dołu); |
||
2. |
ul. Bacha 4 (od dołu); Pasaż Europejski 4, 6; |
||
3. |
al. Bielska 57; ul. Baziowa 13, 15; al. Bielska 47-29; ul. Edukacji 5-1 |
||
4. |
ul. Edukacji 2, 4 (od góry); |
||
Czwartek 5.01.2023 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Bema 1, 3, 5, 7, 9, 11; |
||
2. |
ul. Bema 12, 14, 17, 15, 13; |
||
3. |
ul. Bałuckiego 1, 3, 5, 7; ul. Bema 16; |
||
4. |
ul. Starokościelna 4, 6, 8, 10; |
||
|
|||
Sobota 7.01.2023 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Wschodnia (od początku); |
||
2. |
ul. Powstańców (od końca); |
||
3. |
ul. Mikołowska 30-38; ul. Fiołków; ul. Żurawia; ul. Sokola; |
||
4. |
ul. Piwowarów 7-56 (obie strony); |
||
Niedziela 8.01.2023 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Baziowa 17, 19; ul. Starokościelna 3-65 (nieparzyste); |
||
2. |
ul. Starokościelna 20-44 (parzyste); ul. Polna; ul. Starokościelna 42-56 (parzyste) |
||
3. |
ul. Starokościelna 18 (od dołu); |
||
4. |
ul. Starokościelna 2 (od dołu); |
||
Poniedziałek 9.01.2023 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Baziowa 11, 9, 7, 5, 3, 1; |
||
2. |
ul. Baziowa 22, 24, 26, 28 (parzyste); ul. Balladyny (od końca); |
||
3. |
ul. Bukowa 5, 3, 1, 2; |
||
4. |
ul. Bukowa 4, 6, 8, 10, 12; |
||
Wtorek 10.01.2023 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Bukowa 16-14, 22; |
||
2. |
ul. Bukowa 20, 18; al. Bielska 26, 24; |
||
3. |
ul. Bukowa 23-25, 30, 32, 34, 36; |
||
Środa 11.01.2023 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Bukowa 27-33; ul. Batorego 9-13; |
||
2. |
al. Bielska 14 (od góry); |
||
3. |
al. Bielska 16 (od góry); |
||
4. |
al. Bielska 40, 38, 36, 34, 32, 30, 28; |
||
Czwartek 12.01.2023 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Sienkiewicza 1-37 (parzyste i nieparzyste, bez numeru 9), 54, 56, 50A, 50, 38; |
||
2. |
ul. Sienkiewicza 106B, 39-86 (parzyste i nieparzyste, bez numeru 43) |
||
3. |
ul. Boczna 3, 5, 7, 9; |
||
4. |
ul. Bukowa 21-7; |
||
|
|||
Sobota 14.01.2023 |
godz. 14:00 |
||
Kolęda dodatkowa |
|||